IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez puma » 19 Wrz 2012, 23:37

nie wiem jeszcze czy dojadę ale wolałabym temat drugi :D za stresem sobie radzę a asertywności więcej by się przydało...
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 22 Wrz 2012, 19:03

Dzięki uprzejmości Pani Anety Polak z firmy Bioderma w spotkaniu weżmie udział dermoexpert. Pięknie dziękujemy Pani Aneto.
Najprawdopodobniej ( przynajmniej takie są założenia ) gościem naszym również będzie firma Farmina - producent MediDerm.

Zapraszam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Biala_44_Torun » 25 Wrz 2012, 21:50

Witam serdecznie po dłuższej przerwie,bardzo chętnie spotkam się z Wami wszystkimi i potwierdzam swój udział .Co do warsztatów jestem zainteresowana tematem pierwszym.Pozdrawiam. :gwiazdka6
Biala_44_Torun
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 12
Rejestracja: 02 Lip 2012, 19:54

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Agnieszka » 25 Wrz 2012, 23:33

Dziękuję za Wasze głosy, czekam na więcej :) Jak na razie radzenie sobie ze stresem wygrywa:)
Przypominam również, że proszę osoby zainteresowane udziałem w warsztatach o zgłoszenia mailowe.

Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 01 Paź 2012, 23:18

Mam tylko jedno marzenie, odnośnie tego Ciechocinka: polską złotą jesień poproszę tam :gwiazdka9 O resztę jestem spokojna :banan1
henia
 

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 06 Paź 2012, 19:26

Patrząc dzisiaj za okno jakoś nie widać tej złotej, polskiej jesieni. To już raczej przypomina smutny listopad, ale postaram się oczywiście w miarę moich mozliwości o tę piekną jesień :wink: :kwiatek8 Heniu, ale przecież dobrze wiesz, że jeśli nawet za oknem będzie brzydko to atmosfera wśród nas będzie wręcz gorąca :ladybug3
Przypominam wszystkim, że cena pokoju z rabatem obowiązuje przy rezerwacji tylko do 12 pażdziernika.

W piątek 19 pażdziernika zaczynamy dość wcześnie, bo już o 10 jest prezentacja firmy Farmina -producenta MediDerm, po nich gościem naszym będzie dermoexpert, kosmetolog z firmy Bioderma, oraz prezentacja produktów tejże firmy.Dlatego proszę o wcześniejsze przybycie na miejsce. Tak na początek to tyle. W sobotę oczywiście spotkania z psycholog Agnieszką Bartczak. Przypominam wszystkim o wysłaniu do niej maila z informacją, które warsztaty waszym zdaniem powinny się odbyć. Polecam tego typu warsztaty. W sobotę również przejażdżka tramwajem konnym.
W międzyczasie spotkania z lekarzami, oczywiście o ile ich obowiązki zawodowe pozwolą im. Doktor Kasia powiedziała, " Beata, przecież wiesz, że jeśli tylko nie będę w pracy, to będę z wami " :)

Dodam jeszcze, ze w Ciechocinku jest opłata tzw. klimatyczna 3,50 zł/osoba/dobę.
Zapraszam wszystkich serdecznie :ladybug7
Niektóre z firm, które nie mogą uczestniczyć w naszym spotkaniu ofiarowały dla uczestników prezent w postaci dermokosmetyku, ale to już na spotkaniu zobaczycie co to za cudeńka :gwiazdka6
Firmom, oczywiście pięknie dziękujemy :brawo :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Coccinella » 06 Paź 2012, 21:07

Byłabym na 1200 %... już miałam klepać zamówionko na pokój, przyjechałabym z przyjaciółką do towarzystwa w drodze:D
ale szpital...

Następnym razem!

Spędźcie ten czas cudownie:)
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 06 Paź 2012, 23:15

Marcyś, czekamy ma każdego z otwartymi ramionami, jak zawsze :ladybug3

Powodzenia tam Tobie, walcz dziewczyno :buzka
henia
 

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 08 Paź 2012, 18:37

Wszystkich zainteresowanych noclegiem informuję, że nocleg można załatwić tylko przeze mnie. Każdy kto będzie próbował przez recepcję hotelową uzyska informację, iż w danym terminie hotel nie dysponuje wolnymi miejscami . W tym terminie na chwilę obecną hotel ma pełną rezerwację.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 08 Paź 2012, 19:31

Jeżeli metoda jednoosobowej odpowiedzialności, za zakwaterowanie, sprawdziła się dotychczas czyli podczas trzech poprzednich spotkań, to nie ma najmniejszego sensu, wprowadzać jakichkolwiek "udziwnień" w tym temacie :ladybug4
henia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron