CZĘSTOCHOWA

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 18 Lip 2012, 09:42

Gosiaczek68 napisał(a):[...]To jest własnie to co nas łaczy rzyczliwośc i zrozumienie

Ale też przemożna, wszechogarniająca, chęć i potrzeba pobycia ze sobą, chociaż na te kilka dni, na te krótkie momenciki. Uwielbiam je :banan1
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez basia46 » 18 Lip 2012, 09:58

Ja chyba też zacznę :gwiazdka :gwiazdka uwielbiać je :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Anetka » 18 Lip 2012, 11:05

Witam. Żałuję bardzo,że nie mogłam wziąć udziału w spotkaniu, choć czekałam na nie z niecierpliwością. Akurat przebywałam nad morzem. Mam nadzieję, że będę miała okazję spotkać się w tak miłym gronie. Mieszkam pod Częstochową więc z dojazdem nie było problemu. No ale. Jestem pierwszy raz na tym forum. A z łuszczycą zmagam się 16 lat bez jakiejkolwiek poprawy choćby na miesiąc. Więc chciałam wziąć udział w tym spotkaniu i dowiedzieć się jakichś nowości. Pozdrawiam
Anetka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 Lip 2012, 10:55

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 18 Lip 2012, 15:34

Witaj Anetko :ladybug7
Następne duże spotkanie niestety w Ciechocinku, ale skoro my możemy jechać do was, to i wy możecie przyjechać do nas. :gwiazdka6
Biedronki w Częstochowie się będą jednoczyć, a więc z pewnością powstanie koło wsparcia, szukaj informacji, będziemy na bieżąco.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Anetka » 19 Lip 2012, 10:28

Będę śledzić na bieżąco informacje jakie pojawiają się na tej stronie. I chętnie, jeżeli dowiem się o takim kole wsparcia, będę nim zainteresowana. Być może już coś w takiej formie istnieje w Częstochowie,a ja o tym nie wiem. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Anetka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 Lip 2012, 10:55

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 19 Lip 2012, 17:33

Z tego co mi wiadomo w kwestii "koła wsparcia", to został "zrobiony krok milowy" z czego bardzo się cieszę, i trzymam kciuki za pozytywny rozwój wypadków :brawo

Osobiście, to czekam na fotki ze spotkania, ponoć siedzę znowu nad jakąś micha ciasta :lol: Pati... :roll:
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Patkaa » 23 Lip 2012, 21:30

Odbiegając od tematu, chciałam się podzielić swoją refleksją dotyczącą tych spotkań. Byłam już z Wami (moją Biedronkąwą Rodziną) już na 3 spotkaniach i za każdym razem wyjeżdżam z niesamowicie pozytywną energią i "naładowanymi akumulatorami", to coś wspaniałego :) Nawet nieznajomi stają się sobie bliscy i to jest chyba to co Nas wyróżnia. :ladybug4
Patkaa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 11
Rejestracja: 15 Lip 2012, 20:39

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 23 Lip 2012, 21:48

Patrycjo, pięknie Ci dziękuję za takie słowa :ladybug7 . Miło, że uważasz nas za swoją rodzinkę :gwiazdka6 Wszak Ty już nasza :buzka :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 04 Lip 2013, 08:46

Tym razem w sensie w lipcu, Biedronki z Częstochowy proponują:

Częstochowa zaprasza wszystkie Biedroneczki do siebie, w dn.5-6 lipca. Baza wypadowa to ul. Płocka 10.
W dn. 6 lipca mamy potrzebę uczestniczenia w kończącej się w tych dniach, Pielgrzymce Chorych na Jasną Górę
6 VII, sb - 48. Pielgrzymka Apostolstwa Chorych i Niepełnosprawnych
10.30 - Powitanie w Bazylice
11.00 - Msza św. którą celebrować będzie metropolita katowicki - abp Wiktor Skworc wraz z kapłanami
13.30 - Droga Krzyżowa na Wałach
14.30 - Nabożeństwo Lourdzkie połączone z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w Kaplicy Cudownego Obrazu
http://www.jasnagora.com/

Z szczególnym uwzględnieniem nabożeństwa o godz. 14.30

Po doznaniach duchowych, jak zwykle, zapraszamy na pogaduch i inne takie, w gronie biedronkowym i nie tylko (ul. Płocka 10.. )Częstochowa serdecznie zaprasza


Jestem już spakowana i szykuje się do odlotu. Do zobaczenia zatem :banan0 :banan0 :banan0
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez dora1000 » 04 Lip 2013, 14:30

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem już częściowo spakowana. Henia już siedzi w pociągu, ja dojadę z drugą połową w sobotę do moich Biedroneczek :gwiazdka6 :ladybug4
dora1000
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości