CZĘSTOCHOWA

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez dosia :) » 15 Lip 2012, 18:17

witam wreszcie i ja ,co ja se wcześniej wróciłam bo wczoraj wieczorkiem ,ale wczoraj to padłam jak kawka a od rana a piać znowu emocje jeszcze jedne nie mineły a tu drugie włażą na głowe bo były te zawody strażackie a dzieć własny osobisty brał w nich udział ale.......no niestety to nie była nasza pora i tylko 3 miejsce a dziewczyny 2 miejsce ,no cóż nie zawsze będziemy wygrywać jak to bywało, porażka też jest potrzebna.
Dziękuje wszystkim za to że jesteście i wytrzymaliście moje gadulstwo jak sobie to wspominam to sama do siebie się uśmiecham jesteście kochani :ladybug2 tak więc jeszcze raz dziękuje WSZYSTKIM I ZA WSZYSTKO :kwiatek2 :ladybug4
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez basia46 » 15 Lip 2012, 18:28

O i proszę jak mi się wszystkie biedroneczki fajnie odliczyły :lol: :lol: na resztę poczekam do jutra :banan0 :banan0
dosia o jakim ty gadulstwie mówisz :ladybug3
:ladybug4 :ladybug4
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez waldek68 » 15 Lip 2012, 19:19

Beatko ja nie o wzroscie pisalem .Jestes WIELKA I DZIELNA . Jeszcze raz wielkie brawa :brawo :brawo :brawo :brawo Byl to moj pierwszy wyjazd mam nadzieje ze nie ostatni bo wszyscy byliscie wspaniali . :serduszka :serduszka
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Lenka » 15 Lip 2012, 19:50

Dosia a ja znalazłam cosik takiego.........................upartam
http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/de ... ecznikowym

oj Henia To Henia nie ma takiej drugiej, :gwiazdka7 wszyscy jesteście niesamowici,
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez pablo89 » 15 Lip 2012, 20:01

Heja :0 sorry że nie zdążyłem się ze wszystkimi pożegnać ale niestety rano w sob wracałem pociągiem do domu. Spóźniłem się do pracy 20 min ale to wina pociągu który miał opóźnienie. Mam nadzieje że następnym razem pobędę dłużej w Waszym towarzystwie ... BYŁO SUUUPER!!!
pablo89
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 14
Rejestracja: 15 Lip 2012, 19:33

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Finbar » 15 Lip 2012, 20:49

Witajcie wszyscy :).

Z tej strony Tomek z Częstochowy - na wszelki wypadek deko się opiszę bo ktoś może mnie nie skojarzyć gdyż nie byłem jakiś "rzucający się w oczy" szczególnie - długowłosy, sobotni przewodnik po Częstochowie do i z Jasnej Góry chyba tyle wystarczy :). Chciałbym wam wszystkim podziękować za spędzony czas, była to dla mnie wielka przyjemność poznać was wszystkich, jednych mniej innych bardziej gdyż prawda jest taka że nikogo z was wcześniej nie znałem. Bardzo przyjemnie mi się z wami rozmawiało, przebywało (krótko niestety z różnych względów) ale jednak, wiele mnie ominęło nad czym ubolewam. Ja odniosłem wrażenie że miałem najmniej problemów z łuszczycą etc wśród was wszystkich, można powiedzieć na wyrost że byłem wśród was najzdrowszy - kilka plamek w różnych miejscach ciała - głowa, plecy, brzuch, ręce. Jesteście wszyscy wspaniali - nie chodzi oto aby kogoś pominąć, ale zwłaszcza Ty Beatko jesteś dla moim zdaniem jak to rzekłem ostatnio mówić właściwym człowiekiem na właściwym miejscu - świetna organizacja, pomoc, wsparcie, nie mam słów aby opisać to wszystko :). Alku Tobie dziękuje za pomoc związaną z naszą branżą - logistyką :), pozwolę się z Tobą skontaktować może najlepiej poprzez PW - telefon, mail :) ?? dzięki też za to że były osoby młodsze niż ja :) - Ewa, Patrycja, Asia bo czułem się troszkę starszy niż jestem ;) - serdecznie was dziewczyny pozdrawiam jeśli to czytacie :) a jeśli nie to proszę o pozdrowienie ich osoby które je znają :). Naprawdę cenię sobie takie osoby jak wy - was których poznałem, każdego z osobna, pokazujecie że choroba nie ogranicza człowieka do załamywania się, użalania się nad sobą :). Jeśli kogoś w jakiś sposób podczas kontaktu z wami uraziłem to przepraszam. Łał ale się rozpisałem, pewnie się przerazicie jak to zobaczycie :). Raz jeszcze wszystkim wam dziękuje za to że mogłem z wami spędzi te kilka godzin bo były to godziny niezmarnowane :). Część z waszych nicków kojarzę ze spotkania, co do niektórych mam lekki problem :), nie pewnie was wszystkich z Częstochowy tutaj na forum :). Biedronki z Częstochowy tworzymy "Oddział Częstochowski" :), proszę o kontakt ze mną i wymianę danych ;). Do zobaczenia jak to w zwyczaju mówię z uwagi na moje hobby - szeroko rozumianą kolej, tak dobrze czytacie interesuje się tą złą,niefajną, mało fajną koleją :) - do zobaczenia na szlaku, tutaj powiem do zobaczenia na spotkaniach :).
Finbar
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 Mar 2012, 10:35

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez dosia :) » 15 Lip 2012, 20:51

Lenka cosik koło tego leżało ale to niestety nie to :tort :banan1

ps. no nieeee Tomeczku kochany z tymi twoimi długimi czarnymi kudełkami wcale nie byłeś widoczny no kurna wcale :ladybug4
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Finbar » 15 Lip 2012, 21:09

dosia :) napisał(a):
ps. no nieeee Tomeczku kochany z tymi twoimi długimi czarnymi kudełkami wcale nie byłeś widoczny no kurna wcale :ladybug4


Ok włosy może znak rozpoznawczy, ale nie było mnie jakoś słychać strasznie i nie byłem zbyt energiczny etc :). Dosia jesteś jedną z osób których nie kojarzę ze spotkania, wybacz :). Będę strzelał ;) - przyjechałaś w sobotę popołudniu, bardzo dużo opowiadałaś o "przygodach" w Ciechocinku :) ?? jeśli nie to proszę o jakiś "opis" ;).
Finbar
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 Mar 2012, 10:35

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 15 Lip 2012, 21:11

Witaj Tomku :gwiazdka9
Jak wspomniałam twórzcie, a my wam pomożemy :kwiatek3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Ewunia » 15 Lip 2012, 21:14

Aj jak Ja Wam zazdroszczę tego wyjazdu do Częstochowy , że nie mogłam z Wami być :(
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości