CZĘSTOCHOWA

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez kaska69 » 05 Lip 2013, 08:00

juz wam zazdroszę ........niestety nie dam rady przyjechac :kwiatek5
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 08 Lip 2013, 10:43

Wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym spotkaniu w Częstochowie serdecznie dziękuję za spędzony czas w naszym towarzystwie, za obecność , emocje i za niezapomniane wrażenia jak zawsze :ladybug7 Dziękuję Kochani. Jak widać warto przełamać się i przyjść na takie spotkanie, pobyć trochę razem :ladybug7
Dziękuję Pani Dorocie Hajdas i firmie Lefrosch za obecnośc na naszym spotkaniu, za przekazaną nam wiedzę, miłe pogaduszki i próbki kosmetyków. Ślicznie dziekuję :ladybug7
Pani Magdalenie Pawłowskiej i firmie Dr.Eris seria Pharmaceris za kosmetyki na nasze spotkanie. Dziękuję Pani Magdaleno :ladybug7
Pani Agnieszce Sadowskiej i firmie Cerko, która jak zwykle wsparła nasze spotkanie próbkami swoich produktów. Dziękuję ślicznie :ladybug7
Firmie Sulphur Busko Zdrój za wsparcie naszego spotkania swoimi produktami. Dziękuję ślicznie :ladybug7


Kochani, to dzięki Wam te spotkania mają taki szczególny charakter, te emocje, te wrażenia. Dziekuję Wam serdecznie :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez gosia33 » 08 Lip 2013, 11:29

Kochani ja też wam bardzo dziękuję za to spotkanie w Częstochowie. Już dawno nie przeżyłam tak cudownie spędzonego czasu. Dziękuję za miłe przyjęcie i za ten czas , który mogłam z wami spedzić. Mam nadzieję , że takich chwil z wami doświadczę dużo więcej. :banan0
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 08 Lip 2013, 11:45

Trochę później niż zwykle ale melduję, że "orzeł wylądował" :banan1

Od ponad roku już, uczestniczę w tych naszych Biedronkowaniach, i za każdym razem wracam silniejsza, pogodniejsza, i mocniejsza duchem. Choć ten ostatni, to ma prawo zadrżeć jednak, podczas tych moich 10-11 godz. podróży :lol:

Kochani było cudownie, i nie ma sensu rozprawiać tu nadaremno o tym, przecież tam byliście i doświadczaliście tego co i mi było dane :serduszka Takiej atmosfery w sensie wspólnoty ciała i ducha, potrzebuję. I nawet jak takie spotkanie będą organizowane na końcu świata, to ja na nich będę :banan1 :banan1

Pięknie wszystkim dziękuję za wspólny czas :ladybug3 A naszych nowych kompanów, witam w naszym gronie :ladybug4 Buziaki :kwiatek6
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Lenka » 08 Lip 2013, 17:42

ja się dołączam, miło było poznać kolejne biedroneczki :banan0 :banan0
oczywiście Częstochowa poleca się na przyszłość :gwiazdka7
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez dora1000 » 08 Lip 2013, 18:59

Ja też wszystkim chciałam serdecznie podziękować za tak wspaniale i udane spotkanie. Miło poznać było nowe biedroneczki :ladybug3 . Pozdrawiam wszystkich i do następnego spotkania :))
dora1000
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Szater » 10 Lip 2013, 20:19

Ja też Was sciskam wszystkie :* Gosia jak ząbekImage
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez gosia33 » 11 Lip 2013, 13:14

A dziękuję już dobrze , niestety dentysta się o mnie dopomniał narazie antybiotyk na 7 dni , a potem do rwania. Już myślę jak tu zwiać ha ha :gwiazdka7
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Szater » 11 Lip 2013, 13:16

zawsze mozesz wiac...do mnie :wink: zeba wyrwij bo chce cie widziec zdrową we Wrocku :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez gosia33 » 11 Lip 2013, 13:36

Taka propozycja ucieczki przed dentysta jest niedoodrzucenia :lol: , niestety obawiam sie , że dentysta tak szybko sobie nieodpuści , ale mam nadzieję , że będę kolejnym razem zdrowa jak ryba , choć w moim przypadku to słowo jest jak najbardziej na wyrost :D
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron