CZĘSTOCHOWA

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 12 Cze 2012, 15:20

kaska69 napisał(a):...ale czekam co bedzie następne

Tak do końca, to ja nie wiem czy Ty aby na pewno, chcesz znać te dalekosiężne plany szefowej, w tym temacie ? :lol: :ladybug7
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez mati008! » 22 Cze 2012, 17:42

Niestety mnie nie bedzie w lipcu :( ale bawcie sie dobrze :ladybug4
mati008!
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 Maj 2012, 22:24

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez kaska69 » 22 Cze 2012, 22:40

Heńka, jak bedzie u ciebie to napewno przyjade...........nawet z wakacji zrezygnuję., ale pamietaj ze 20 sierpnia ide znów do szpitala, więc ..............planuj , planuj kochana :ladybug7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 23 Cze 2012, 12:11

To Ty poznanianko :* jeszcze nie zauważyłaś, że tu od planowania jest Szefowa???? :lol:
Jako przyboczny giermek, próbuję za Nią jedynie nadążać. Ale jest nadzieja, coraz częściej mi się nawet udaje to... podążanie trop w trop :banan1 :banan1

PS. Kasieńko, znaczy jest leczenie ? :ladybug3
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 26 Cze 2012, 23:13

Wszystkich chętnych na nocleg w Częstochowie proszę o kontakt : beata@biedronkowo.info lub GG : 10053236.
Muszę się zadeklarować co do ilości miejsc noclegowych, stąd moja prośba :gwiazdka7

Dodam jeszcze, że 13 lipca o godzinie 18.30 na Jasnej Górze odbędzie się msza święta w intencji chorych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów. Wszystkich chętnych do wzięcia w niej udziału serdecznie zapraszam.

Kochani w Częstochowie gościć nas będzie hostel Pokoje Gościnne Polo przy ul. Katedralnej 18. Cena noclegu - 30 zł od osoby bez wyżywienia. W tym hostelu będziemy na was czekać od piątku.
Zapraszam serdecznie :ladybug7


Dodam jeszcze, że być może gościem naszym również będzie doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia, reumatolog Katarzyna Kolossa, jeśli tylko obowiązki zawodowe jej na to pozwolą spotka się z nami.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 06 Lip 2012, 19:06

BT37 napisał(a):[...]Kochani w Częstochowie gościć nas będzie hostel Pokoje Gościnne Polo przy ul. Katedralnej 18. Cena noclegu - 30 zł od osoby bez wyżywienia. W tym hostelu będziemy na was czekać od piątku[...]

Czyli docieramy do hostelu i tam... rozumiem, że pokoje są zarezerwowane, i opłata przy meldunku? :serduszka
henia
 

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 06 Lip 2012, 19:48

Dokładnie tak Heniu :gwiazdka9 , wszyscy, którzy zgłosili się do mnie z prośbą o rezerwację noclegu mają ten nocleg zapewniony. Rezerwacja jest na moje nazwisko, zresztą ja będę już w piątek rano, więc dopilnuję wszystkiego.
Płacimy przy meldowaniu się.


Chciałabym dodać jeszcze, że w sobotę 14 lipca o godzinie 14,00 odbędzie się spotkanie z farmaceutą z firmy FARMINA -producenta dermokosmetyków MediDerm.
Bardziej szczegółowy plan spotkania podam zapewne pod koniec przyszłego tygodnia.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez basia46 » 06 Lip 2012, 21:31

Hostel jest w pobliżu obydwu dworców tak autobusowego jak i PKP
jak komuś się to przyda :gwiazdka9
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez puma » 06 Lip 2012, 22:48

Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety nie mogę zjawić się na spotkaniu, praca mnie dogoniła :?
Bawcie się dobrze i pozdrawiam wszystkich.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 07 Lip 2012, 18:53

Wiele osób mnie pytało w jakim kościele jest msza święta, więc odpowiadam msza święta odbędzie się na ,Jasnej Górze w Kaplicy Matki Boskiej, tam gdzie znajduje się obraz główny.
Basiu, pieknie Ci dziękuję za załatwienie tych wszystkich spraw zwiazanych z tą mszą święta :ladybug7


Z nowości dodam jeszcze, że spotkanie z Agnieszką Bartczak - psycholog zacznie się 14 lipca 2012 o godzinie 10,00. Będzie możliwość również indywidualnych rozmów z Agnieszką.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron