Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Ewunia » 13 Cze 2013, 20:12

Przykro Mi , ale tym razem nie będę mogła przyjechać na spotkanie .
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 15 Cze 2013, 18:49

Wszystkim, którzy chcieli i znależli czas na nasze spotkanie w Ciechocinku ślicznie dziękuję za przybycie. Jak zawsze miło było Was zobaczyć, porozmawiać, spędzić w tak miłym towarzystwie chociaż trochę czasu.
Dziękuję wszystkim za dzisiejsze spotkanie :ladybug7

Dziękuję również Panu Prezesowi firmy Hotel Amazonka Sp. z o.o. Panu Januszowi Dylewskiemu za udostępnienie nam sali na spotkanie. :ladybug7

Podziękowania również należą się Agnieszce, za wszelką okazaną mi pomoc. Agusia, bardzo dziękuję :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez gosia33 » 17 Cze 2013, 08:26

ja też kochani dziekuje bardzo za spotkanie i naładowanie dobra energią;)
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 21 Sie 2013, 16:22

Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie do Ciechocinka w dniu 24 sierpnia na godzinę 16. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w hotelu Amazonka przy ulicy Traugutta 5.
I tu wielki ukłon w stronę Pana Prezesa Janusza Dylewskiego za udostępnienie nam sali na spotkanie. Panie Prezesie pięknie dziękujemy :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez jasiu » 21 Sie 2013, 18:37

Ja i moja rodzinka się z miłą chęcią pojawimy. A jak pogoda dopisze to nawet prędzej będziemy pospacerować sobie po Ciechocinku !!!! :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Master of Chaoss » 24 Sie 2013, 10:26

Tym razem i ja zawitam osobiscie ;)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 24 Sie 2013, 20:31

Dziękuję wszystkim, którzy znależli czas i ochotę na spotkanie. Tym razem dziekuję i Przemkowi za obecność. Było bardzo miło nam Cię gościć. Dziękuję Przemku :*
Dziękuję również Agnieszce za wszelka okazaną nam pomoc :ladybug3
Wszystkim za sympatyczne spotkanie i pogawędki bardzo dziękuję :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez gosia33 » 24 Sie 2013, 22:32

Ja tez wam kochani dziekuje za miła atmosferę i kolejne spotkanie. Przemku dziekuje za przybycie . Miło było cie poznac. :gwiazdka6
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez magdzia_dab » 24 Sie 2013, 22:38

Prześlicznie dziękuję za spotkanie. Jak zawsze naładowane akumulatory i pozytywna energia :gwiazdka6 :kwiatek4 :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Comiesieczne spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Master of Chaoss » 28 Sie 2013, 09:37

Dziekuje rowniez za spotkanie, mam nadzieje ze bedzie wiecej sposobnosci by moc zagladac czesciej na nasze spotkania ;)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron