WROCŁAW

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: WROCŁAW

Postprzez artsus » 18 Sie 2013, 10:18

Beatko, a może jakieś spotkanie w zachodniopomorskim lub okolicach w najbliższej przyszłości?
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 20 Sie 2013, 17:40

Arturze, jak najbardziej, ale w przyszłym roku już raczej. W tym nie za bardzo czasowo to pasuje, teraz we wrześniu Wrocław ( dla naszych przyjaciół Alków ), w pażdzierniku na Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę pielgrzymka na Jasną Górę. Ale po nowym roku będą nowe plany, więc dlaczego nie :gwiazdka6

Jeśli chodzi o Wrocław to przypominam, że czekam na Wasze zgłoszenia do 25 sierpnia 2013 r. Dla osób, które się zgłoszą będą załatwione noclegi, oraz wszelkie wejściówki jeśli takowe będą potrzebne. Osoby, które się nie zgłoszą, a będą chciały spotkać się z nami, będą musiały same sobie wszystko załatwić .
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 26 Sie 2013, 11:53

No jak tam Kochani? Zaczynamy powoli się już pakować? :banan0
Czy wszyscy już zdecydowani i zdeklarowani na wyjazd :banan0 :banan1 :kwiatek8 ?
Beatko kwatery załatwione? :kwiatek7 Wybrałaś już może coś? :gwiazdka9
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 26 Sie 2013, 12:04

A więc dla tych, którzy potwierdzili swój pobyt we Wrocławiu załatwiam kwatery. Czekam na odpowiedzi dotyczące oferty, oczywiście chodzi mi o rabaty :D
Proszę jeszcze tylko o podanie mi informacji, kto jest zainteresowany zwiedzeniem Panoramy Racławickiej, Ogrodu Zoologicznego i Ogrodu Botanicznego.Muszę wcześniej załatwić bilety, tak żeby potem nie stać w kolejkach.

Tu podaję linki do stron i proszę zerknąć i dać mi znać. Mail : beata@biedronkowo.info, gg; 10053236, tel. 515 742 899 lub określenie się tu na forum.

http://www.panoramaraclawicka.pl/pl/ile ... ztuje.html
http://www.zoo.wroclaw.pl/index.php?str ... id_kat=706
http://www.ogrodbotaniczny.wroclaw.pl/

Dodam, że będziemy mieli również spotkania z przedstawicielami firm dermokosmetycznych i nie tylko.
Także czekam na informację.
Do końca tygodnia kwatery będą już wybrane i tym, którzy się zgłosili podam wszystkie dane.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Robert » 26 Sie 2013, 15:47

proszę o info w którym miejscu będzie spotkanie i od której godziny, jestem z okolic Wrocka więc na pewno dojadę, pozdrawiam
Robert
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Sie 2013, 15:40

Re: WROCŁAW

Postprzez zylka » 26 Sie 2013, 16:44

Hej jestem tu od dzisiaj, trafiłam tu dzięki Pawłowi. Mam na imię Iwona, mam 22 lata i tak naprawde od niedawna choruje na łuszczyce. Z racji tego że dziś dostałam maila o wyjezdzie do Wrocławia a jestem z Warszawy czy jest możliwosc dopisania mnie jeszcze do listy? Chetnie bym spotkała się z wami, dowiedziała o tej chorobie bo tak naprawde niewiele wiem.
Pozdrawiam,
Iwona
zylka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Sie 2013, 16:24

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 26 Sie 2013, 18:20

Witam Robercie i Iwonko :ladybug7

Robercie, jak tylko ustalę miejsce spotkania dam oczywiście znać i podam wszelkie namiary :gwiazdka9

Iwonko, dopiszę Cię do listy, ale proszę o informację czy chodzi Ci o noclegi, jeden czy dwa, czy chcesz też coś z grupą zwiedzać itd.
Proszę o informację.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 26 Sie 2013, 19:40

Witam nowe Biedroneczki :kwiatek8 Miło będzie Was poznać :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 27 Sie 2013, 09:25

chciałabym się z wami spotkać, ale czekam czy w tym czasie nie będę mieć wyjazdu z pracy, ale do tej pory klient nie dał terminu, hm i myślę co zrobić
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 27 Sie 2013, 17:26

mnie sie już pomalutku krystalizuje wszystko,wylatujemy 5.09 wracamy 12.09 wiec uda nam sie zorganizowac pobyt z soboty na niedziele :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron