WROCŁAW

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 28 Sie 2013, 18:07

a ja do Wrocławia jadę teraz i męża na wyjazd nie namówię, kombinuję jakbym sama jechała, tylko czekam na odpowiedź mamy do dzieci, czy pracuje czy zostanie a jak nie to się na pielgrzymce spotkamy, nie ma tego złego :)

Szater gdzie ty wylatujesz :)
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 29 Sie 2013, 09:13

lece polatac po Tunezji,wypalic pania ł ,wygrzac stawy,pojesc innego żarełka,poleniuchowac i....wrócic do Was :banan0 Lenka postaraj sie przyjechac....nikt tak miło sie nie dziwił na mój widok :lol: :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WROCŁAW

Postprzez tomaso » 30 Sie 2013, 18:09

Witam wszystkich :)
Jaki jest plan, o której się spotykacie? Mieszkam we Wrocławiu i też chętnie się pojawię.

@Szater z tym jedzonkiem w Tunezji to bym uważał... byłem miesiąc temu, a jeszcze prawie 2 tyg po powrocie mnie trzymało :P
tomaso
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 Sie 2013, 18:03

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 30 Sie 2013, 22:39

Witaj Tomaso na biedronkowie :ladybug7
Na chwilę obecną dopiero tworzę plan spotkania, liczę na to, że pod koniec przyszłego tygodnia będzie mi już całkowicie znany. W tej chwili prowadzę rozmowy z firmami i lekarzami, ale zapraszam Cię bardzo serdecznie, miło będzie Cię poznać.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 31 Sie 2013, 09:13

Tomaso dam rade,latamy co roku nic sie nie wydarzyło nigdy to i tym razem bedzie ok.Wybieramy dobre hotele i zabezpieczamy sie wczesniej stosujac przed wyjazdem i w czasie jego trwania ....probiotyki :D do zobaczenia we Wrocławiu :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 01 Wrz 2013, 11:23

szater :) :oops:

ja na razie nic się nie zgłaszam, bo na dzisiejszy dzień wszystko mówi na nie a raczej wszyscy, ale zawsze mogę się zdecydować i coś znajdę, a jak nie to na waleta u jakiś znajomych , natomiast prosiłabym obok planu na miejsce spotkania, jakiś adres i hotelu, gdzie będziecie, czy też gdzie będą główne biesiadowania:) bo może uda się chociaż na sobotę i niedzielę.

PYTANIE

CZY JEDZIE KTOS Z CZĘSTOCHOWY DO WROCŁAWIA ?
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 02 Wrz 2013, 11:10

Naszą bazą noclegową we Wrocławiu będzie Hostel Trio przy ul. Trzemeskiej 4.
Cena noclegu to 40 zł/osoba/dobę w pokoju dwuoosobowym i trzyosobowym i 70 zł w pokoju jednosobowym.
Wobec tego, że jest to rezerwacja grupowa więc wszelkie wpłaty zgodnie z wolą z Hostelu mają być robione grupowo przeze mnie.
Osobom, które potwierdziły swoja obecność na spotkaniu, oraz prosiły o rezerwację wysłałam informację dotyczącą szczegółów płatnosci.
Proszę wszystkich żeby dojechać do Wrocławia jak najprędzej, ponieważ 13 września w godzinach popłudniowych odbędą się spotkania z przedstawicielami firm dermokosmetycznych.

Przypominam jeszcze o biletach wstępu, proszę o okreslenie kto i co chciałby zwiedzić, ponieważ muszę zarezerwować i opłacić bilety wstępu.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 02 Wrz 2013, 16:38

CZĘSTOCHOWA LUB OKOLICE JEDZIE KTOŚ ?
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez basia46 » 02 Wrz 2013, 18:43

A czym jedziesz????
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 02 Wrz 2013, 23:09

jeśli bym jechała to na pewno nie samochodem,- jakimś pociągiem

myślałam na dwa dni, ale póki co dowiedziałam się dzisiaj że mąż teraz w drogę będzie jeździł w soboty i jak nie zmieni terminu to nie pojadę do Wrocławia :(
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron