WROCŁAW

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 15 Wrz 2013, 07:05

Wszystkim, którzy zechcieli się z nami spotkać we Wrocławiu, pobyć z nami, pokazać nam Wrocław pięknie dziękujemy :ladybug7
Lidziu, Pati, Alku, ślicznie Wam dziękuję za towarzystwo, smaczną kolację :buzka , za czas poświęcony mi/nam. Tobie Alku dziękuję ślicznie za "bycie moim osobistym kierowcą" ( teściowa również ślicznie dziękuję ) :ladybug7

Dziękuję firmom :

Farmina i jej przedstawicielowi Panu Sewerynowi Orzechowskiemu za spotkanie się z nami i przedstawienie swoich produktów :ladybug7 Panie Sewerynie dziękuję również za pomoc w noszeniu naszych bardzo licznych kartonów, paczuszek itd. :ladybug7
Bioderma i Pani Dyrektor ds Naukowych Monice Zapart za przybliżeniu nam produktów Biodermy. Pani Moniko, dziękuję i zapraszam na inne nasze spotkania :ladybug7
Cerko i Panu Krzysztofowi Dutka, za obecność firmy na spotkaniu i opowiedzeniu nam o produktach firmy Cerko :ladybug7
Dziękuję również firmom :

FlosLek i Pani Elżbiecie Oleksiewicz -Pilucik za wsparcie, kolejne zresztą, naszego spotkania swoimi produktami. Pani Elżbieto dziękuję za Waszą hojność :ladybug7
Pani Magdzie Pawłowskiej i firmie Pharmaceris za wspieranie naszych spotkań ( nie tylko tego ) swoimi produktami. Pani Magdo, bardzo dziękuję :ladybug7
Pani Katarzynie Koryszewskiej i firmie Tymofarm, za wsparcie naszego spotkania Neoglandyną. Pani Katarzyno, dziękuję :ladybug7
Firmie Embryolisse i Pani Joannie Ryglewicz za wsparcie nas próbkami swoich produktów. Pani Joanno, dziękujemy :ladybug7
Firmie Lefrosch i Panu Patrykowi Siek za wsparcie nas swoimi próbkami. Panie Patryku, dziękuję Panu bardzo :ladybug7
Firmie Sufrin i Pani Annie Kaweckiej za obdarowanie nas materiałami dotyczącymi Sufrinu. Dziękuję Pani Anno :ladybug7


Paniom Magdalenie i Agnieszce z marketingu Trio Hostel dziękuję za udzieloną mi pomoc. Dziewczyny bardzo Wam dziękuję.

Wam wszystkim, którym się chciało być , poświęcić swój czas pięknie dziękuję :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 16 Wrz 2013, 08:16

Wrócilismy,szczesliwi(brata ułagodziłam :wink: ) bardzo dziekujemy za miłe chwile,mozliwosc wymiany informacji,worki pełne prezentów i mozliwosc na,ładowania pozytywna energią,pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia nastepnym razem(byle szybko :lol: )Image
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 17 Wrz 2013, 09:27

fajnie że spotkanie się udało, oczywiście żałuję, że nie byłam :( zwłaszcza, że u nas łuszczyca się potwornie pogorszyła chyba stres szkołą ...

MAM PYTANIE BO PO SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI MACIE WIĘKSZĄ WIEDZĘ, KTÓRY PREPARAT WYBRAĆ Z LEFROSCH, jak one się mają, bo składy dość podobne , ale tego pierwszego mi się bardziej podoba :) :

PILARIX

SQUAMAX

bo preparaty tej firmy dobrze na moją córcię działają i teraz znowu chcę kupić i jak zaczęłam czytać to właśnie myślę nad tym pilarixem, albo zamówię obydwa hmm
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez tomaso » 17 Paź 2013, 20:00

Ja również bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłem Was wszystkich poznać :) Było bardzo miło i mam nadzieję, że uda się spotkać znowu w najbliższym czasie :D
Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale zapalenie oskrzeli i awaria komputera odcięły mnie skutecznie od Świata na pewien czas i nie mogę się odgrzebać z zalegających tematów :/
Maści, za które również bardzo dziękuję testuję po kolei, ale już przed chorobą miałem gorszą skórę, to teraz jest jeszcze gorzej i trudno mi obiektywnie ocenić co jak działa. Ostatnio jakby zwolniło, więc mam nadzieję, że szybko się zatrzyma rozprzestrzeniać i zniknie ;)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim zdrówka :gwiazdka6
tomaso
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 Sie 2013, 18:03

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 18 Paź 2013, 08:16

ciesze sie że cie tu widze,dobrze że juz sie wszystko wyprostowało :kwiatek8 obietnice spełniłam :wink:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron