SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez BT37 » 27 Mar 2012, 20:16

Kochani w dniach 18 -20 maja 2012 organizujemy spotkanie w Ciechocinku. W czasie tego spotkania odbędzie się m.in. pogadanka lekarzy - dermatologa i reumatologa na temat leczenia biologicznego. Będą to lekarze prowadzący na co dzień takie leczenie, znający wszystkie zasady takiego leczenia. Zapraszamy również firmy dermokosmetyczne. Szczegóły spotkania wkrótce.
Cena pokoju od osoby 75 zł/ dobę wraz ze śniadaniem i obiadokolacją. Parking wliczony w cenę pokoju.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt beata@biedronkowo.info lub gg : 10053236

Na piątek 18 maja na godzinę 12,00 jest zaplanowane spotkanie z lekarzami. Gośćmi naszymi będą :
doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia, reumatolog Katarzyna Kolossa oraz
lekarz medycyny dermatolog Ewa Skrzeczko - Kwela.
Będzie również przedstawicielka producenta leku biologicznego.
Zaprosiliśmy również firmy produkujące dermokosmetyki. Przedstawiciele tychże firm przedstawią nam swoje preparaty wspomagające skórę. Będzie możliwość wystawienia produktów na stoiskach.
Zaplanowana jest również wycieczka tramwajem konnym po Ciechocinku, wizyta w grocie solnej, w warzelni soli oraz spacer na tężnie.Wszystko to zostanie rozplanowane na dwa kolejne dni

To tak pokrótce. Oczywiście będę na bieżąco informowała o wszelkich zmianach i szczegółach.
Prosiłabym również osoby zainteresowane noclegiem o zapisywanie się i powiadamianie mnie o takiej chęci. W tych dniach hotel nie dysponuje całą swoją bazą łóżkową -oprócz nas będą jeszcze 3 inne grupy. Proszę również o podawanie mi informacji, czy jesteście na jakiejś szczególnej diecie -Panie Kucharki dostosują posiłki do naszych potrzeb.
Na tę chwilę to chyba wszystko. W razie jakichkolwiek pytań służę odpowiedziami.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Gosiaczek68 » 24 Kwi 2012, 11:34

No to odliczamy juz dni do spotkania, może zaczniemy tworzyć liste osób chętnych. Wiem że chetni maja sie zgłaszać do BT37,
ale ja sama jestem ciekawa czy ktos sie wybiera. :gwiazdka4
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Ewunia » 24 Kwi 2012, 16:13

Gosiu ja będę na pewno na spotkaniu:) :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez BT37 » 28 Kwi 2012, 23:09

Zwrócono mi i słusznie uwagę, że nie podałam miejsca spotkania. Zapewne wynikło to z tego, iż wszyscy z nami związani wiedzą, ze zawsze gościny użycza nam HOTEL AMAZONKA W Ciechocinku przy ul. Traugutta 5( na samym końcu ulicy ).
Przy okazji dodam, iż wszyscy, którzy nie zgłoszą mi swojej chęci noclegu w hotelu do najpóżniej 5 maja, a będą chcieli skorzystać z gościny w hotelu będą musieli ponieść całkowity koszt pokoju tj. 180 zł ze śniadaniem (bez obiadokolacji). Mamy ograniczoną ilość pokoi, więc kto pierwszy ten lepszy :kwiatek8
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Gosiaczek68 » 29 Kwi 2012, 13:03

Musze dodac, że okololica piękana. Hotel posiada stadnine koni, gabinet odnowy biologicznej.

Ciechocinek, to "Perła Uzdowisk Polskich" i jest jednym z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce.
Jednym z atrakcji turystycznych są:
-tężnie
-warzelnia soli
-pijalnia wód mineralnych

tutaj link do hotelu

http://www.amazonka.ciechocinek.pl/page ... lowna.html

Wspaniałe miejsce do spędzenia majowego weekendu. :banan1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez BT37 » 01 Maj 2012, 20:46

W związku z planowanymi wycieczkami po Ciechocinku podam ceny biletów wstępu :
Wstęp na Warzelnię soli - 4 zł/bilet normalny ( 2 zł/ ulgowy)
Wstęp do jaskini solnej - od pon. - piątku 9,00 zł, w sobotę 14. 00 zł
Wstęp na teren tężni- 3,00 zł, a wejście na górę tężni 5zł, dla dzieci połowa ceny.
Oczywiście wszystkie wycieczki są nieobowiązkowe. Jeśli zbierze się grupa chętnych wówczas pójdziemy w dane miejsce.
Tramwaj konny jest darmowy.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Ewunia » 07 Maj 2012, 09:39

Ja już się nie mogę doczekać spotkania :)
Czekam na nie z niecierpliwością:)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Gosiaczek68 » 07 Maj 2012, 11:29

Przygotowania idą pełną parą, już za chwileczkę już za momencik bedziemy w Ciechocinku :banan0
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Ewunia » 07 Maj 2012, 15:30

No jeszcze kilka dni i w końcu długo wyczekiwane spotkanie :) :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez kaska69 » 07 Maj 2012, 22:51

tak wam zazdroszę, ze zastanawiam się czy nie odwołac szpitala i przyjechac do was.... :cry: :cry:
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

cron