SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Gosiaczek68 » 12 Maj 2012, 13:43

henia napisał(a):.... predestynowana....


Henius ty moja co to za język, jak ty piszesz, ze ja cie musze czytac ze słownikiem jezyka polskiego hi hi???? Nijak inaczej nie rozumiem. :o
Co do reszty w 100% sie zgadzam :D :banan0
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez yolanta » 13 Maj 2012, 13:35

Dzień dobry wszystkim.
Czy ktoś wybiera się do Ciechocinka z Warszawy lub okolic i ma miejsce w samochodzie to proszę o informację!
Bardzo zależy mi żeby tam być ale sama nie odważę się jechać autem, dlatego będę wdzięczna za każdą informację.
mail: yola_nta@op.pl
Pozdrawiam
Yolanta
yolanta
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 Maj 2012, 12:32

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez kaska69 » 13 Maj 2012, 19:44

Heniu
zgadzam się z Toba w 100-tu a nawet w 200-stu % ......gdyby nie Beata to by nie było tego forum. nie poznałabym tylu fajnych ludzi, nie wiedziałabym o wielu lekach, kosmetykach itp.

Ale......uważam ze Tobie też należą sie podziekowania, razem z Beatką słuzycie rada , pomocą , ciepłym słowem i wielkim sercem 24 godziny na dobę. I wiem co piszę bo nie raz byłyście dla mnie podporą. :kwiatek4
WIELKIE DZIEKI ZA TO. :kwiatek3 :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez henia » 13 Maj 2012, 22:15

Gosiaczek68 napisał(a):Henius ty moja co to za język, jak ty piszesz, ze ja cie musze czytac ze słownikiem jezyka polskiego hi hi???? Nijak inaczej nie rozumiem[...]

Gosiaczku, to nie ja. Tymi słowy udzielił był odpowiedzi, jeden z szefów jaśnie panujących nam stowarzyszeń, na zapytanie: dlaczego stowarzyszenie nie popiera/pomaga w leczeniu, chorym członkom onego? To tak dla pełnej jasności :shock:

Kasieńko, my tu wszyscy: jak jeden mąż i dwie żony :lol: od uczenie się jesteśmy, ale też dzielenia się swoją wiedzą. Tak Ty, jak i każdy z nas, po to tu przecież jest.
Tylko, że ja z podziwu nie mogę wyjść, jak w takim kruchym - schorowanym ciele, może drzemać tyle siły, tyle mocy, i tyle wiary w człowieka? no jak? Beti, niech Ci nigdy nie przechodzi to :buzka Do zobaczenia w Ciechocinku :banan1
henia
 

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez henia » 15 Maj 2012, 21:06

"1.Tyle dróg tyle miast już za nami

Tyle dni długich lat zgasło już

Wielki świat obcy świat nas omamił

A tu szczęście było obok było tuż



Ref.Nie ma jak w Ciechocinku

To nasz mały wielki świat

Kwiatów pełno w parku i na rynku

A wiatr do tańca gra

Nie ma jak w Ciechocinku

Bo to miasto gorących serc

I ciepło tu jak przy kominku

Gdy za oknem śnieg

W Ciechocinku wszystko ma swój happy end


2. Było nam trochę żal wielkich marzeń

Ale dziś już nie czas żałować róż

Ten dziwny świat więcej nic nam nie pokaże

A my Las Vegas mamy tutaj od dawna już.

http://www.youtube.com/watch?v=AAeVXIlvivI :banan1 :banan0 :banan1
henia
 

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Ewunia » 15 Maj 2012, 21:14

Widzę Heniu , że żyjesz już piątkiem :) :banan0

Już tak nie wiele nam zostało do spotkania :ladybug4

Ja to się nie mogę doczekać :banan1


Buziaki :serduszka
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez BT37 » 20 Maj 2012, 17:23

Wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszym spotkaniu w Ciechocinku serdecznie dziękuję.
Szczególnie dziękuję lekarzom : Doktor Kasi Kolossie, doktor Ewie Kweli oraz Paniom z firmy Abbott Pani Ewie i Magdzie za udział w tym spotkaniu, za konsultacje lekarskie. Pięknie dziekuję.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację spotkania wielkie dzieki.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez henia » 20 Maj 2012, 22:37

"Jak dobrze jest znaleźć się wśród tych, którzy wiedzą o czym mówię. Naprawdę nie symuluję, mam chore stawy i stoję od jakiegoś czasu... pod ścianą..." Kasieńko- warszawianko, ogarniesz, wierzę :buzka

Tak jak wierzę i mam nadzieję, że to co zrobiono, i pokazano w Ciechocinku, stanie się normą. Nikt, nie będzie już sam.
------------------------------------------------------------------------
BT w pas, i czapką do ziemi za trud i wielkie serce :serduszka

Paniom lekarkom, buziaki od chorej, która dostała odpowiedzi na wszystkie swoje zapytania i wątpliwości. Ale też :ladybug2 od tych, którzy stojąc w kolejkach "konsultacyjnych" udowodnili, że idea, którą nam tak pięknie swoimi postawami pokazaliście w Ciechocinku, to nie idee... nie z tego świata.
Dziękuję, za udowodnienie, że są lekarze, ale też można znaleźć środki, by te nasze łuszczycowe "ściany" nas nie przywalały a stały się naszymi trampolinami.

Ekipo aleksandrowska: buziaki i podziękowania za Waszą cudowną gościnność i poświęcony czas. My, to już rodzina na bank :banan1

Wszystkim nowym i starym znajomkom: dziękuję i liczę na jeszcze :buzka

Wsch. jak zwykle: pierwszy wyrusza, i ostatni wracam. Do zobaczenia :ladybug7
henia
 

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez Gosiaczek68 » 21 Maj 2012, 12:08

Wszystko co dobre szybko sie kończy. Frekfencja dopisała, wszyscy zadowoleni, nie było osoby co by odeszła bez potrzebnych informacji, pokłon lekarzom za poświecony swój wolny czas, za cierpliwość i wyrozumiałość. :brawo

Organizacja na wysokim poziomie, Beatko dziekuje za wypełnienie nam czasu. Usciskom i radości nie było końca, nowi ludzie nowe doświadczenia, pokazanie że kazdy radzi sobie inaczej. Akumulatory naładowane, nie pozostajemy sami, są ludzie przychlini co chca pomagać. W jedności siła. :gwiazdka5

Dziękuje Henii Dorotce za nocne rozmowy, tego mi było trzeba. Jestem zaszczycona poznaniem wielu osobowości, Marysia z mężem, Kasia, Lucynka, Alek z rodziną, Ania z męzem, Sławek z żoną, Tomek, Waldek, Anetka, wszystkim których zapomniałam imon ale nie zapomniałm osób, serdeczne dziekuje i buziaki za to że mogłam z wami spędzić cudowny czas.

A naszej koleżance Beatce w szczególności, wielkie słowa uznania, że mimo przeciwności, miała dla nas czas i serce na dłoni.Wielki pokłon za organizacje, za możliwość zobaczenia że jednak można, tylko trzeba chcieć. Bukiet kwiatów to za mało, ale tak tylko mozna podziekować namacalnie :kwiatek1 :kwiatek2 :kwiatek3

Czekamy na ciąg dalszy :banan0

Image
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SPOTKANIE W CIECHOCINKU 18-20 MAJ

Postprzez dora1000 » 21 Maj 2012, 13:06

Ja także chciałam podziękować Beatce za trud jaki włożyła w nasze spotkanie. Umożliwienie nam inwidualnego kontaktu z lekarzami za wspaniałe zorganizowanie nam czasu wolnego. Beatko jesteś wielka. Myślę, że słowa nie oddadzą tego co czujemy. Robisz tak wiele dla ludzi nie oczekując nic w zamian. Dziękuję także lekarzom którzy zgodzili się przyjechać na spotkanie i poświęcili swój cenny czas dla nas. Dali szanse innym na lepsze życie. Zwariowanej Gosi i Heni dziękuję za nocne pogaduszki, a wszystkim innym za mile spędzony czas. Życzę każdemu z osobna dużo zdrówka i do następnego spotkania. :ladybug3
dora1000
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron