DERS-żel do mycia ciała i balsam

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

DERS-żel do mycia ciała i balsam

Postprzez Jesza » 27 Mar 2012, 19:05

ders_zmniejszacz-pl_40001.jpg
.
DSC00006_zmniejszacz-pl_622651.jpg
Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć,że emulsja do ciała bardzo wydajna i długo utrzymuje nawilżenie,zapach-delikatny.
Dobrze nawilża przy użyciu niewielkiej ilości;)

Co do żelu do mycia nie wysusza i nie napina skory tak jak mydło.



Jak narazie to tyle ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po prawie tygodniowym stosowaniu podtrzymuję to co napisałem wyżej,dodam jeszcze tyle,nie wiem czy to balsam czy żel do mycia,czy oba naraz ale łuska na nogach,która była dość spora znacznie zmalała i nie przyrasta już w tak szybkim tempie. Skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona niż była przed stosowaniem dermokosmetyku.
A dłonie od smarowania miękkie jak u niemowlęcia :gwiazdka7
Również skora na stopach,która jest sucha i spękana znacznie lepiej teraz wygląda-a to już można stwierdzić,dzięki emulsji do mycia.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:ladybug8


Ps; zdjęcia obu preparatów dodam jak tylko będę miał taką możliwość,narazie z przyczyn technicznych,nie jestem w stanie tego zrobić
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

żelem do mycia ciała myję też głowę,na której dość gruba łuska się zmniejszyła.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


po okolo 3 tyg stosowania żelu do mycia i balsamu skora stała się bardziej miekka,delikatna i mila w dotyku
stosuję proderminę,ktora jak wiadomo dość mocno wysusza skórę,ale balsam niweluje ten efekt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
żel do mycia ciała się skończył wystarczył mi tak gdzieś na 25dni przy codziennym stosowaniu.
Używałem go do codziennego zmywania maści i dobrze sobie z tym radził. Tak jak już pisałem wyżej działanie jakie u mnie było widoczne to przede wszystkim złuszczenie skory przy czym jej nie wysuszał aż tak jak mydło czy inne zele do mycia.Nie podrażnia i nie wywołuje swędzenia (a miałem tym problem,szczególnie po gorącej kąpieli)
Polecam go osobą,które mają problem z nasilonym świądem po kąpieli i szybkim narastaniem łuski.Żel sprawdzał się dobrze jako szampon(opisane wyżej)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
teraz gdy żel się skończył myję się mydłem siarkowym,albo szarym i łuska na nowo stała się dokuczliwa,tak więc na 100% żel pomaga--
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
co do balsamu po wczorajszym zmyciu maści skóra bardzo się wysuszyła,nałożyłem balsam i do tej pory utrzymuje się nawilżenie.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I blsam się skończyl :|
wystarczył na miesiąc.
Zauważalne efekty to;
-poprawienie jędrności skóry
-zmniejszenie łuski
-wyraźne nawilżenie
-skóra przyjemna w dotyku
-------------------------------------------------------------------- Polecam ;) i dziękuję Beacie jak również producentowi :wink:
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron