Produkty Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

Produkty Dr Michaels

Postprzez Ewunia » 21 Lut 2013, 22:49

Witajcie !
Od pewnego czasu gdy czytam strony na temat łuszczycy , bardzo często spotykam się z tematem Preparatów Dr Michaels czy może ktoś je stosował i może się wypowiedzieć na ich temat ?
Cena tych kosmetyków jest bardzo wysoka i nie wiem czy rozsądna co do naszej choroby ^^

http://drmichaels.com.pl/pl/c/ZESTAWY-P ... 3godnlsAOA
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez dora1000 » 22 Lut 2013, 12:21

Ewuniu nigdy nie stosowałam produktów Dr Michales. Czytałam jedynie opinie innych osób chorych na łuszczycę.
dora1000
 


Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez kaska69 » 26 Lut 2013, 22:59

Ewciu, w tej chwili jest bardzo duzo reklam na internecie tych kosmetyków. Tez chciałam poznac te kosmetyki, nawet gdzies było ze mozna dostac próbki. oczywiscie jak napisałam z prosba to nikt nie odpowiedział , za to czytałam ze to sa dermokosmetyki i tylko ich cena jest wysoka a skutecznosc na odwrót.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez Ewunia » 28 Lut 2013, 18:44

Kasiu czytałam wypowiedzi na forum osób które stosowały produkty Dr Michaelsa i opinie są różne ,są osoby które są zadowolone ze stosowania , ale znajdowały się też wypowiedzi przeciwne stosowaniu:)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez marynarz » 28 Lut 2013, 19:49

Kochani jesteśmy sporą grupą osób, które codziennie odwiedzają to forum. Ok 1000-1400 wejść na stronę dziennie to spora grupa osób chorujących i szukających rzetelnej informacji i wsparcia. Jeśli produkty Dr Michaels są skuteczne to firmie na pewno zależy by ta informacja rozeszła się wśród chorych na łuszczycę. Może napiszmy email do firmy o nieodpłatne przekazanie np. 5 zestawów produktów do testowania, które rozdamy wśród wybranych osób. Osoby te rzetelnie opiszą efekty leczenia. Jeśli te produkty są tak rewelacyjne jak opisują w agresywnej kampanii reklamowej to na pewno firma udostępni te produkty, jeśli nie to pewnie (jak większość z nas sobie myśli) znów ktoś chce na nas zarobić kasę bo cena produktów jest kosmiczna. Osobiście wydaje mi się, że produkty Dr Michaels są tak skuteczne jak zyskowne były lokaty AMBER GOLD. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez vitaminka » 28 Lut 2013, 20:24

Jestem przeciwna kosmetykom dr. Michaels tak ze względu na ich cenę jak i na małą skuteczność.
Uważam, że należy leczyć łuszczycę przede wszystkim lekami dostępnymi cenowo dla każdego objętego tą chorobą a nie wybrańców losu, których stać na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie dajmy się zwariować. Z jednej strony żądamy refundacji leków a zdrugiej chętnie kupujemy mało efektywne, bardzo drogie kosmetyki? :roll: :shock:
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez dora1000 » 04 Mar 2013, 15:57

Vitaminko jak człowiek nie daje rady z chorobą to szuka ostatniej deski ratunku i płaci niemały pieniądz.
dora1000
 

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez vitaminka » 04 Mar 2013, 16:14

Warto jednak zacząć od tych najtańszych sposobów, :serduszka bo najczęsciej działają, a nie koniecznie trzeba nabijać kasę biznesmenom bez sumienia.
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez basia46 » 04 Mar 2013, 16:19

dora1000 napisał(a):Vitaminko jak człowiek nie daje rady z chorobą to szuka ostatniej deski ratunku i płaci niemały pieniądz.

Tak tak Dorotko
bo co niektórzy jeśli nie zapłacą solidnych pieniędzy nie uwierzą że to coś może działać
musi kosztować wtedy jest i wiara że zadziała :P
widzisz ja na twarz zastosowałam zioła i maści wszystko za łączną kwotę 20 zł podziałało do tej pory na twarz nie wylazła@
a pro-topic kosztuje ok 100 zł jak się nie mylę i są po nim nawroty
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Następna

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron