Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 12:48

Szampon Paraderm już używałem ale Paraderm plus to dla mnie nowość.
Praderm plus jest wzbogacony o Pirokton olaminy- Octopirox i amid kwasu undecylenowego, co oznacza że, wykazuje działanie przeciwzapalnie i eliminujące patologiczną mikroflorę obecną w obrębie zmian łupieżowych, hamuje rozwój grzyba odpowiedzialnego za objawy łupieżu - Pityrosporum ovale (Malassezia furfur). Substancja czynna zwalczająca łupież, normalizuje i przywraca równowagę mikroflory naskórka, zapobiegając częstym nawrotom uciążliwych dolegliwości. Ciekawe czy działa w praktyce, przekonamy się.
Co prawda już mam dość zapachu dziegci, ale czego się nie robi dla zdrowia...
Załączniki
20140730_195908.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez Janusz » 21 Paź 2014, 08:28

Takze stosuję preparat Paraderm plus do codziennego mycia głowy.Z efektów jestem zadowolony,skóra nie swędzi i nie sypie sie łupież.Zapach dziegci utrzymuje sie krótko po myciu.Poprawa rzeczywiscie jest widoczna dosc szybko,zmniejszam wiec ilosc stosowania na co drugie mysie,potem utrzymuje tylko 1x w tygodniu.
Janusz
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Sie 2014, 20:46

Re: Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez Ewunia » 21 Paź 2014, 19:30

Także stosuje Szampon z dziegciem i octopiroxem, jak dla Mnie strzał w 10 ,urzywam go do zmywania Squamaxu , oraz innych preparatów które stosuje na głowe. Mimo iż wiele osób sądzi , że ma nie przyjemny zapach dla Mnie wręcz jest bardzo przyjemny hihih Napwno zagości u Mnie na dobre , a co najważniejsze cena jest przystępna :)
Pozdrawiam :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez dora1000 » 22 Paź 2014, 08:51

Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Ja znam te szampon już dłużej. Mogę go polecić każdemu. Jeśli chodzi o zapach to jest do przeżycia.
dora1000
 

Re: Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez yllla » 25 Lis 2014, 22:39

Hej. Już długi czas nie miałam problemów z łuszczycą na głowie, niestety ta ... zawsze powraca. Widać stęskniła się za mną. Zaczęłam więc myć głowę szamponem Paraderm. Wcześniej nie miałam okazji go stosować, także po krótce opiszę pierwsze wrażenie :)

- zapach wyjątkowy - cóż szampon dziegdciowy, więc można było się tego spodziewać ;D, nie mniej miło by było gdyby producent postanowił w przyszłości nas zaskoczyć jakimś pięknym zapachem ;)
- zapach na prawdę ulatnia się dość szybko, za to należą się firmie Paramedica podziękowania :)
- szampon jest dość rzadki, co w połączeniu z tubką w jaką jest zapakowany sprawia, że zdarzają się niepotrzebne jego straty, które obniżają jego wydajność; za pierwszym razem otworzyłam tubkę dziurką do dołu, oczywiście trochę szamponu zdążyło mi uciec wprost do wanny; przydałby się jakiś silikonowy zaworek czy coś podobnego
- dobrze się pieni
- minimalizuje swędzenie skóry - choć tę zasługę trzeba zapewne dzielić między Paraderm i Squamax, który stosuję przed myciem głowy
- zawiera sodium laureth sulfate - generalnie się nie znam, ale zwracam uwagę na to, ponieważ słyszałam/czytałam, że ten detergent przesusza skórę i zaburza wydzielanie łoju i potu
- tubka zawiera 150 g szamponu i kosztuje przykładowo w aptece doz 13,50 (zapewne można znaleźć taniej) - nie wydaje mi się, żeby była to zbyt wygórowana cena
yllla
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Paź 2014, 07:58

Re: Paraderm plus - Szampon z dziegciem i octopiroxem

Postprzez marys55 » 03 Gru 2014, 21:17

Beatko bardzo dziekuje za szampon paraderm :kwiatek1 ,dokladnie nie wiem jak dziala na mojej glowie bo uzywam go do zmywania masci itp.w skladzie ma az dwa detergenty jednak zamowilam go za posrednictwem apteki DOZ.pozdrawiam
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron