Witam wszystkich :-)

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Witam wszystkich :-)

Postprzez karola26 » 23 Sie 2014, 21:50

Witam i odrazu przepraszam jeżeli nie w tym dziale pisze.
Otóż dowiedziałam sie o waszej fajnej stronce od siostry, bo już nie wiem gdzie szukac pomocy.
Około 2miesiecy temu zrobila mi sie rumien lub plama na klatce piersiowej była malutka ale zaczeła rosnać i pojawiły sie kolejne obok na poczatku to mnie wcale nie swedziało, ale od pewnego czasu zaczyna mnie to piec,bolec i swedzić.To robi sie coraz wieksze, na poczatku sie caljowicie czerwona ale gdy zaczyna rosnac to robi sie jagby w srodku biała ale zmienia juz kolor naa raczej zielonkawy ciemny i jest z obwódka,jest to wybrzuszałe te mniejsze jagby były grudkowate cos q tym stylu Jest ich juz 6 z czego jedno najwieksze i łaczy sie z dwóma..Wizyty u lekarza nic nie daja dosttalam na rozne wyniki morfologia mocz tsh crp pierwiastki, jedynie w morfologi lekkie odchylenia i ob wynioslo 22,lekarz kaze robic wyniki na borelioze,ale nie wiem czy to ma sens gdyz szczerze to obe sa drogie a ja mam na wychowaniu syna wiec licze sie z kazdym groszrm.Do dermatologa terminy na pazdziernika.Nie qiem juz co mam robic,co to mi sie robi.Prosze was o pomoc.Pozdrawiam
karola26
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Sie 2014, 19:31

Re: Witam wszystkich :-)

Postprzez BT37 » 29 Sie 2014, 11:57

Witaj Karola26 :ladybug7 Zawsze warto zrobić wyniki na boleriozę. Poproś lekarza o skierowanie na badanie krwi pod kątem boleriozy do poradni chorób odzwierzęcych. W Toruniu mieści się ona w budynku Szpitala Zakażnego przy ul. Krasińskiego 4 na parterze ( wejście jak na oddział dermatologiczny ).
Tu masz link z danymi do tej poradni :

http://www.wszz.torun.pl/index.php/zak- ... zytniczych

Bolerioza może wywoływać również bóle stawowe, warto więc sprawdzić.
W razie pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron