Cześć moi Drodzy :)

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Cześć moi Drodzy :)

Postprzez mati04 » 27 Wrz 2014, 19:59

Heyka!
Na imię mam Mateusz :), choruję już od dobrych paru lat, zaczęło się w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Teraz studiuję, mam 21 lat. Po zajęciach staram się żyć aktywnie i jestem lekkoatletą. Bardzo chętnie udziele wskazówek odnośnie sportu, jeżeli ktoś byłby zainteresowany wyładowaniem się na bieżni,siłowni itp. :)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! :)
mati04
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Wrz 2014, 19:47

Re: Cześć moi Drodzy :)

Postprzez BT37 » 28 Wrz 2014, 22:31

Witaj Mateuszu w Biedronkowie :ladybug7 . Mam nadzieję, że znajdziesz u nas to czego szukasz. A sport to coś co bardzo lubię :D . Fajnie, że chcesz doradzać ludziom w tej kwestii, weź tylko pod uwagę, że sporo osób tutaj ma łzs, a to już przeciwskazanie do np biegania. Nie wolno obciążać stawów, ale wierzę, że znajdziesz coś i dla tych, którzy mają problem ze stawami :gwiazdka6
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron