Witam serdecznie

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Witam serdecznie

Postprzez iwona » 18 Cze 2015, 03:45

Chcę przywitać wszystkich bardzo serdecznie :) Mam na imię Iwona,41 lat na karku, dwoje dzieci, w trakcie rozwodu. Jestem pracownikiem socjalnym, lecz nie pracuję w zawodzie. Podjęłam drugie studia na pedagogice sądowniczo- penitencjarnej. Na łuszczycę choruję ponad 15 lat. Nigdy nie miałam jej specjalnie dużo, teraz jednak to jest DRAMAT!!! Rozsiała się wszędzie i nie jestem w stanie jej opanować. Stresuję się ogromnie i zaczęłam się brzydzić samej siebie. Zamknęłam się w sobie. Szukam wsparcia i pomocy, bo sobie nie radzę :cry:
iwona
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Cze 2015, 03:13

Re: Witam serdecznie

Postprzez BT37 » 18 Cze 2015, 11:14

Witaj Iwonko :ladybug7 Przykro mi bardzo, że łuszczyca Cię tak doświadcza. Myślę, że wspólnie damy radę. Powiedz mi jakiej pomocy oczekujesz, czy co najbardziej sprawia Ci kłopot. Jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Witam serdecznie

Postprzez Szater » 22 Cze 2015, 10:32

Witam i ja :) jestesmy tu aby sie wzajemnie wspierac wiec podaj jaki rodzaj pomocy jest ci potrzebny,chetnie służe pomoca i wsparciem :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron