Leczenie szpitalne

Skąd się wywodzi, metody leczenia, zapobiegania oraz diety stosowane w chorobach łuszczycy

Leczenie szpitalne

Postprzez Mija4 » 12 Lip 2015, 22:28

Witam serdecznie :), dawno mnie tu nie było mam pytanie do wszystkich dotkniętych łuszczycą. A mianowicie czy próbowaliście leczenia szpitalnego i jakie były tego efekty, Ja jestem na etapie iż zastanawiam się czy nie położyć się na pewien czas do szpitala. Napiszcie co o tym sądzicie czy wam leczenie szpitalne pomagało :/ Ja już jestem w kropce :(
Mija4
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Sty 2015, 00:44

Re: Leczenie szpitalne

Postprzez alicjaa » 13 Lip 2015, 18:17

heej,
Leżałam juz dobrych kilka razy, pobyty mniej wiecej tygodniowe czasami do dwóch tygodni, troche podleczą maściami i wypuszczają. Plus taki, że człowiek psychicznie odpocznie bo nie musi sie przed ludzmi chować. Wychodząc ze szpitala nigdy nie bylam "czysta", jest to za krótki czas, ale jakas niewielka poprawa była chociaż na kilka dni. Zawsze można mieć nadzieje, że przy takim pobycie włączą jakieś wewnętrze leczenie, tabletki albo zastrzyki tak jak w moim przypadku, bo zwykłe maście nie pomagają a po sterydach szybki i podwójny nawrót choroby.
Warto spóbować to nic nie kosztuje, a może akurat pomoże. Życzę powodzenia!
alicjaa
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 Lip 2015, 18:04

Re: Leczenie szpitalne

Postprzez sankt1910 » 15 Lip 2015, 14:06

Hallo.
A odwiedziny w sanatorium gdzie polecaja sie dla lusczczykow? Czy warto? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sankt1910
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Lip 2015, 13:16

Re: Leczenie szpitalne

Postprzez alicjaa » 15 Lip 2015, 21:53

Hej, ostatnio czytałam o sanatoriach i chyba najlepiej Busko Zdrój albo Lądek, zastanawiam sie wlasnie nad wypadem w takie miejsce.
alicjaa
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 Lip 2015, 18:04

Re: Leczenie szpitalne

Postprzez sankt1910 » 16 Lip 2015, 11:36

No wlasnie tez slyszalem, ze Busko Zdroj. Jesli wybierzesz sie wczesniej niz ja, to daj znac jak to wyglda.
Awatar użytkownika
sankt1910
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Lip 2015, 13:16

Re: Leczenie szpitalne

Postprzez andrzej » 16 Lip 2015, 22:29

witaj w Busku masz kąpiele siarkowe codziennie (bez niedzieli) i lampy ,reszta to zabiegi jak wszędzie ,pozdrawiam
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38


Wróć do Łuszczyca - Przyczyny powstania, leczenie, dieta i inne...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron