BIOARP

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

BIOARP

Postprzez Ewunia » 04 Gru 2015, 20:02

Witam :) Jakiś czas temu otrzymałam od Beaty do przetestowania kosmetyki < z góry przepraszam , że opisuje je z opóźnieniem >
A wiec w skład zestawu wchodziło :
- Szampon dziegciowy do włosów
-Mydło dziegciowe
oraz krem ochronno - regeneracyjny dla skóry problematycznej
Z tych trzech produktów stosowałam mydło oraz szampon , dlatego że krem nie przypadł mi za bardzo do gustu ani do skóry.
Co do mydła super urzywałam go typowo do stóp , i zauważyłam że zmiany łuszczycowe w wolnym bardzo wolnym tepie ale zaczeły znikać z czego byłam bardzo zadowolona. Natomiast szampon uwielbiam go głowa gdzie swedziała od łuszczycy , moment swiąd ustapił przy urzywaniu szamponu.
Z tego zestawu jak najbardziej moge polecić te dwie rzeczy co stowoałam . Napeweno przy kolejnej możliwosci ich stowoania wroce do nich . Chociaz nie każdy lubi zapach dziegci , a ja go uwielbiam

Pozdrawiam :) :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: BIOARP

Postprzez Jesza » 30 Gru 2017, 22:20

Ja również otrzymałem do przetestowania ten sam szampon.
Wczesniej miałem doczynienia z ta firma stosowalem czysty dziegiec. Dziala dobrze zmniejsza zaczerwienienie swiad a takze dobrze zluszcza gruba warstwe naskorka efekty odczuwalne juz po pierwszym uzyciu. Szampon działa tak samo z tą roznica ze jest wygodniejszy nie trzeba sie bawic w rozcienczanie itp mamy gotowy produkt.
Szampon stosuje w nastepujacy sposob; na zwilzone wlosy nakladam produkt i tak chodze z 20min potem zmywam tak jak pisalem wyzej efekty super ;] czasem moze sie zdazyc ze po uzyciu skora glowy wydaje sie byc bardziej wysuszona jednak efekt ten mozna zniwelowac stosujac szampon w wiekszym rozcienczeniu przez co starczy nam na dłuzej ;]
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: BIOARP

Postprzez dora1000 » 06 Sty 2018, 23:56

To są bardzo dobre szampony. Jedyny minus to zapach. Ale bardzo dobrze działają na łuszczycę. Oczywiście nie po pierwszym razie. Ale po paru myciach głowy łuszczyca powoli zanika. Może też nie znosi tego zapachu hi hi :ladybug4
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: BIOARP

Postprzez henia » 07 Sty 2018, 19:33

Jesza napisał(a):[...] czasem moze sie zdazyc ze po uzyciu skora glowy wydaje sie byc bardziej wysuszona jednak efekt ten mozna zniwelowac stosujac szampon w wiekszym rozcienczeniu przez co starczy nam na dłuzej ;]

Preparaty http://www.bioarp.pl oparte są o dzięgieć brzozową. Niestety, oprócz niekoniecznie miłego zapachu, ten specyfik leczniczy, bardzo też wysusza skórę, i to zawsze i u każdego.
Nie polecałabym, w rozcieńczaniu preparatów z dziegciami, szukać ratunku na to przesuszenie. Lepiej w sensie korzystniejszym jest stosowanie balsamów i emolientów. Bioarp również takowe produkuje
http://www.bioarp.pl/biotar_balsam.php
U tych z nas, u których dziegcie działają, produkty http://www.bioarp.pl/index.php są bardzo skuteczne.
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: BIOARP

Postprzez artsus » 08 Sty 2018, 19:07

Heniu dziękuję za wsparcie kosmetykami. Balsam BIOTAR bardzo dobry, tylko niestety jego zapach przyczynił by się do separacji z moją drugą połową, która to określiła że zajeżdża ode mnie czadem i mam sobie iść do drugiego pokoju a wystarczyło, że raz się posmarowałem wieczorem po cygnolinie.
Rano też odpada, bo z pracy by mnie wygonili na dwór. Ale prędzej czy później i tak z niego skorzystam, np w czasie urlopu :D
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: BIOARP

Postprzez henia » 08 Sty 2018, 21:46

Spansorzy byli hojni, to i my mogliśmy obdarować ich produktami nie tylko uczestnik ów naszej Wigili ale też innych potrzebujących. Jeszcze raz stokrotka dzięki http://www.bioarp.pl/ :ladybug7

A zapaszek produktów Bioarpu? to u mnie zawsze leci tekst " znowu tę wędzonkę szamiesz?" :gwiazdka
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: BIOARP

Postprzez kaska69 » 08 Sty 2018, 22:25

Macie rację pachnie wędzonka i to taką po tygodniowym wędzeniu, ale jest skuteczne, stosuje tylko w piątek wieczorem i w sobotę tak, żeby w niedzielę zdarzyć zmyć zapach. :gwiazdka9 może dlatego nie widać za bardzo poprawy. Ale już niedługo idę do szpitala i tam bede mogła używać tych produktów do woli, a mam tam spędzić jakiś czas to powiem czy mi pomaga.

Jeszcze raz dzieki za preparaty które dostałam :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: BIOARP

Postprzez dora1000 » 10 Sty 2018, 11:06

Gdyby można zniwelować ten zapach to myślę, że więcej osób sięgałoby po ten produkt. Z tego co wynika i piszą chorzy to dobrze zalecza łuszczycę. Zapach bardzo długo utrzymuje się nawet po myciu. Czuć zapach nawet na drugi dzień. Dla pracujących jest to krępujące. :ladybug4
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron